HOLOWANIE TIR SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

KNOPISKA – WYRAZÓW – POCZESNA – KOZIEGŁOWY – MOP STARCZA – BLACHOWNIA

+48 601 419 098

Pomoc drogowa, a transport niskopodwoziowy

To skojarzenie usług jest bardzo naturalne szczególnie kiedy mówimy o takich firmach jak Franchol, które specjalizują się w ciężarowej pomocy drogowej. Ponadto Franchol to sieć zakładów wspaniale zdywersyfikowanych pod względem wyposażenia i wyszkolenia załóg.

Sieci Franchol zawdzięcza bogatą flotę pojazdów i naczep transportowych. Tak uzyskaliśmy wyjątkową możliwość transportowania dosłownie każdego pojazdu, ładunków wielkogabarytowych czy dłużycowych, maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. Nie zaniedbując głównej formuły naszego działania możemy śmiało podejmować zlecenia transportu, a wykorzystując 24 godzinną ofertę usług pomocowych w podobnym zakresie mamy możliwość świadczyć usługi transportu. 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu można nam zlecić transport niskopodwoziowy.

Tu się właśnie zbiegają kierunki działania. W owym 24 godzinnym dyżurze i w zaufaniu jakim szczycą się firmy pomocy drogowej w Częstochowie. Dwa argumenty które w szerszym zestawieniu dają odpowiedź na rozważanie istnienia takiej symbiozy. Pomocy drogowej i transportu niskopodwoziowego.

Franchol  niejako – dwa w jednym – zawsze profesjonalnie.