TANIA AUTO LAWETA 24H

KNOPISKA – WYRAZÓW – POCZESNA – KOZIEGŁOWY – MOP STARCZA – BLACHOWNIA

+48 601 419 098

Tania Auto Laweta w Częstochowie

Wysoki poziom kwalifikacji zawodowych ma firma Franchol działająca na terenie Częstochowy. Od dawna więc pracujemy nad taką koncepcją funkcjonowania pomocy drogowej by automatycznie stała się firmą profesjonalną na idealnym poziomie fachowości,  na przykład straży pożarnej. Jedną z dróg do osiągnięcia takiego statusu jest wysoki standard wyposażenia. Szczególnie cennym osiągnięciem jest naszym zdaniem dobra jakość podstawowego sprzętu, czyli tego który eksploatowany jest najmocniej, często w trudnych warunkach i pod znacznym obciążeniem. Jakość takiego sprzętu jak sądzimy buduje odbiór firmy w oczach klientów, gwarantując przy okazji dobrą, oczekiwaną przez nas i klienta jakość usługi.

Dla pomocy drogowej takim podstawowym sprzętem są lawety. Jest ich wiele rodzajów albowiem mają bardzo różne zadania do wykonania. Pomoc drogowa skupia się oczywiście na transporcie pojazdów drogowych, ale ich też jest duży wybór od motocykli do ciężkich maszyn budowlanych. W firmie Franchol ten sprzęt, który najłatwiej jest dostrzec i obserwować klientowi, jest oczkiem w głowie konserwatorów urządzeń. Lawety są pod stała kontrolą, znacznie przekraczającą narzucone normy muszą, bowiem sprostać oczekiwanemu poziomowi zaufania naszych załóg.

Fakt, że w okolicy Częstochowy czy autostrady A1 można zamówić każdy rodzaj lawety jeszcze bardziej mobilizuje nas do zwrócenia szczególnej uwagi na ich kontrolę. Oczywiście tą dyspozycyjność lawet zawdzięczamy naszej pracy nad rozwojem sieci firm pomocy drogowej systematycznie rozwijanej na coraz większym obszarze kraju.